top of page

Jaká jsem?

Jsem úplně nová, krásná a plná energie! Jsem stodola OSLAVÁRNA a můj parťák, pan catering se jmenuje OSLAVÁR. Jsme fakt dvojka a musíš nás poznat. S námi je všechno jako ruka v rukávu! Těšíme se na svatby, oslavy, konference, degustace a jiné významné udáti!

Určitě nejsem bezchybná, ale jsem jaká jsem! Nepředstírám a jsem upřímná. Vážím si jakékoliv zakázky, ať je malá nebo velká, nedělám rozdíly ani mezi ldimi.

U mě jsou si všichni rovni! Mám však svá PRAVIDLA!

PRAVIDLO 1

K pronájmu vybírám kauci v částce 10 000 Kč. Bude-li u předání objektu vše v pořádku, své kačky dostaneš zpět!

PRAVIDLO 2

Čtyřnohé miláčky uvítám ráda, ale pouze po předchozí domluvě.

PRAVIDLO 4

K rezervaci je nutné uzavřít rezervační smlouvu, která je platná po zaplacení 1.platby -  50% z celkové částky za rezervaci! 

PRAVIDLO 5

Je se mnou domluva, ale neber prosím vše samozřejmostí. Zeptej se mě raději předem, co plánuješ, jakého rozměru bude tvá akce atd. Být připraven se vždycky hodí!

PRAVIDLO 3

Ve venkovních zónách dodržujeme od 22:00 noční klid! Hudební produkce je po této hodině možná pouze ve vnitřních prostorech.

PRAVIDLO 6

Není možné stěhovat klubové zóny a sudové bistro stoly na jiné místo. Ráda vám je připravím za symbolický poplatek dle náročnosti. Stolové uspořádání (pouze v event hale) připravím na vaše přání též sama, a to v ceně pronájmu. Je u mě přísně zakázáno cokoliv a kamkoliv přivrtávat, připínat, lepit apod. Tak, jak objekt přebíráš, tak ho i vracíš!

oslavárna

Dovol, abych ti představila 

Paní OSLAVÁRNY

oslavárna

MAJITELKA

MONIKA VIKTOROVÁ

(alias Mona)

Miluje umění a božskou krásu. Je to žena činů, sebevědomá a loajální.

Její kreativita nemá mezí a její smích nakazí úplně každého.

Telefon: +420 724 276 987

bottom of page